Uczniowie naszej szkoły posiadają wiele talentów. Przykładem wielkiego talentu muzycznego, ale również zamiłowania do muzyki, wytrwałości i odwagi jest uczeń 2 klasy liceum Jakub Naglik, tegoroczny absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Zgorzelcu w klasie fortepianu. 15 czerwca 2021 roku w bolesławieckiej szkole muzycznej wystąpiło gościnnie kilku dyplomantów ze szkoły zgorzeleckiej, wśród nich Jakub Naglik z minikoncertem fortepianowym. Dyplomantowi gratulujemy pracowitości, talentu i życzymy wielu sukcesów!

