Podsumowanie konkursu „Las bliżej nas”

Tutaj jesteś: Strona główna » Aktualności » Podsumowanie konkursu „Las bliżej nas”

23 czerwca miało miejsce podsumowanie konkursu dla uczniów klas drugich pn. „Las bliżej nas”,  zorganizowanego przez Miejskie Centrum Edukacji Ekologicznej. W konkursie naszą szkołę reprezentowały dwa dwuosobowe zespoły, które zostały wyłonione w etapie klasowym w/w konkursu. Klasę II a reprezentował Filip Chodyra i Ania Kasperek, a klasę II b Alicja Fink i Wiktoria Kohut.

Z zadaniami konkursowymi uczniowie zmagali się w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej – Centrum Wiedzy. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami i nagrodami.

Kalendarz wydarzeń

czerwiec 2026

pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30