23 czerwca miało miejsce podsumowanie konkursu dla uczniów klas drugich pn. „Las bliżej nas”, zorganizowanego przez Miejskie Centrum Edukacji Ekologicznej. W konkursie naszą szkołę reprezentowały dwa dwuosobowe zespoły, które zostały wyłonione w etapie klasowym w/w konkursu. Klasę II a reprezentował Filip Chodyra i Ania Kasperek, a klasę II b Alicja Fink i Wiktoria Kohut.
Z zadaniami konkursowymi uczniowie zmagali się w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej – Centrum Wiedzy. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami i nagrodami.

