Nauczyciele

Tutaj jesteś: Strona główna » Nauczyciele

DYREKTOR
o. Marek Kudach SchP

WICEDYREKTOR
mgr Agata Kozicka

PREFEKT SZKOŁY
o. Piotr Wiśniowski SchP

Rok szkolny 2023/2024

  1. Bentkowska Aneta (język angielski, wychowawca świetlicy)
  2. Brzozowska Barbara (pedagog szkolny, edukacja dla bezpieczeństwa)
  3. Cebulska Beata (nauczanie wczesnoszkolne – kl. 3a SP)
  4. Chmielik Beata (religia)
  5. Chrzan Ewelina (język polski)
  6. Czuj Agnieszka (nauczanie wczesnoszkolne – kl. 1b SP)
  7. Filistyński Andrzej (matematyka, informatyka, wychowawca kl. 6a SP)
  8. Herbut Sylwia (j. polski, logopedia)
  9. Jarosz Danuta (chemia)
  10. Jaworski Paweł (historia, wiedza o społeczeństwie, podstawy przedsiębiorczości, wychowawca kl. 7b SP)
  11. Kleszczyńska Lilla (matematyka, wychowawca kl. 4a SP)
  12. Kohut Anna (nauczyciel wspomagający, wychowawca świetlicy)
  13. Kozicka Agata  (j. niemiecki)
  14. Krysa Katarzyna (nauczyciel wspomagający, wychowawca kl. 4b SP)
  15. O. Marek Kudach (religia, filozofia)
  16. Kurtz Magdalena (pedagog specjalny)
  17. Łowicki Tomasz (informatyka)
  18. Marcinkowska Grażyna (wychowawca świetlicy)
  19. Marusiak Dorota (biologia, wychowawca kl. 4 LO)
  20. Matyjaszczuk Seweryn (fizyka)
  21. Mroczek Alicja (wychowanie fizyczne, wychowawca kl. 5b SP)
  22. Musiała Magdalena (j. niemiecki)
  23. Naglik Małgorzata (j. niemiecki)
  24. Nahorecka Anna (j. polski)
  25. Opar Barbara (geografia, przyroda)
  26. Orawiec Agnieszka (chór, muzyka, wychowawca kl. 7a SP, wychowawca świetlicy, opiekun Samorządu Uczniowskiego w SP)
  27. Pałka Renata (nauczyciel wspomagający)
  28. Pasierbiewicz Barbara (nauczanie wczesnoszkolne – kl. 2b SP, plastyka, wychowawca świetlicy)
  29. Pędlowska Małgorzata (j. niemiecki)
  30. Pieczara Adam (informatyka, technika)
  31. Raszczuk Andrzej (matematyka, wychowawca kl. 2 LO)
  32. Rosa Józef (j. polski)
  33. Sabadasz Alicja (nauczyciel wspomagający, wychowawca kl. 5a SP, wychowawca świetlicy)
  34. Szczegodzińska Elżbieta (biblioteka)
  35. Szopa-Pawlik Monika (chemia)
  36. Szydłowska-Nowicka Małgorzata (j. angielski, wychowawca kl. 3 LO, opiekun Samorządu Uczniowskiego w LO)
  37. Tyrakowska Margitta (j. angielski)
  38. Vyzhdrova Olga (psycholog)
  39. Werla Adam (j. polski)
  40. Wieczorek Małgorzata (nauczanie wczesnoszkolne – kl. 1a SP, kierownik świetlicy szkolnej)
  41. O. Piotr Wiśniowski (religia, wychowawca kl. I LO)
  42. Wołoszyn Grzegorz (wychowanie fizyczne)
  43. Wołoszyn Jolanta (nauczanie wczesnoszkolne – kl. 2a SP, wychowawca świetlicy)
  44. Wyganowska Danuta (j. polski)
  45. Wróblewska Joanna (nauczyciel wspomagający, wychowawca świetlicy)
  46. Zarzycki Zdzisław (fizyka)
  47. Żmuda Joanna (j. angielski)

Kalendarz wydarzeń

luty 2024

pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29