W roku szkolnym 2020/2021 nasza szkoła stała się częścią prestiżowego ogólnopolskiego projektu, jakim jest Centrum Mistrzostwa Informatycznego. Uczestnictwo w projekcie miało na celu poszerzanie zainteresowań dzieci i młodzieży, odkrycie i rozwijanie młodych talentów informatycznych, a także podnoszenie ich kompetencji w zakresie algorytmiki i programowania. .
22 czerwca uczestnikom koła zostały wręczone dyplomy i nagrody.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom projektu!

