22 czerwca 2021 roku został w naszej szkole rozegrany mecz siatkówki pomiędzy nauczycielami a uczniami. Emocji było co nie miara, bo drużyny zdobywały punkty ramię w ramię, walcząc zażarcie o zwycięstwo, które końcowo przypadło drużynie nauczycieli. Mimo że tym razem uczniowie ponieśli porażkę, to trzeba dodać, że tak łatwo z nimi nie było. Jeszcze kilka godzin po meczu nauczyciele przyznawali, że są kompletnie wycieńczeni.
Obie drużyny wykazały się sportowym talentem, wspaniała grą i umiejętnością współpracy, za które składamy serdeczne gratulacje!
Anna Sadczuk

