Nauczyciele vs uczniowie – mecz siatkówki

Tutaj jesteś: Strona główna » Aktualności » Nauczyciele vs uczniowie – mecz siatkówki

22 czerwca 2021 roku został w naszej szkole rozegrany mecz siatkówki pomiędzy nauczycielami a uczniami. Emocji było co nie miara, bo drużyny zdobywały punkty ramię w ramię, walcząc zażarcie o zwycięstwo, które końcowo przypadło drużynie nauczycieli. Mimo że tym razem uczniowie ponieśli porażkę, to trzeba dodać, że tak łatwo z nimi nie było. Jeszcze kilka godzin po meczu nauczyciele przyznawali, że są kompletnie wycieńczeni.

Obie drużyny wykazały się sportowym talentem, wspaniała grą i umiejętnością współpracy, za które składamy serdeczne gratulacje!

Anna Sadczuk

Kalendarz wydarzeń

czerwiec 2026

pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30