Uczniowie klasy 1a i 1b aktywnie spędzają czas w świetlicy szkolnej

Tutaj jesteś: Strona główna » Świetlica » Uczniowie klasy 1a i 1b aktywnie spędzają czas w świetlicy szkolnej

W ramach projektu edukacyjnego Kreatywne dni nietypowe podejmują kolejne twórcze działania. W dniu  9 listopada klasa 1a obchodziła  Dzień Origami. Tydzień później 16 i 17  listopada na świetlicy królował burak  –  grupy z klasy 1a i 1b świętowały Dzień Buraka. Dzieci poznały odmiany buraków, dowiedziały się jak powstaje cukier. Miały okazję dotykać i smakować warzywa. Na koniec wykonały pracę plastyczną oraz ozdabiały buraka metodą stempelkową. Tu niezastąpiona okazała się ekologiczna farba z buraka.

To były dni pełne niezapomnianych wrażeń.

 

Joanna Wróblewska

 

Kalendarz wydarzeń

czerwiec 2026

pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30