Na zakończenie pracy z lekturą Justyny Bednarek pt. „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)” uczniowie klasy 2b wykonali piękne skarpetkowe maskotki. Każdy znalazł w domu samotną prawą bądź lewą skarpetkę i stworzył na lekcji zwierzątko lub ludzika według własnego pomysłu. Ze skarpetek, guzików, wstążek, pomponików i skrawków materiałów uczniowie zrobili węże, króliki i bajkowych bohaterów. Gratulujemy pomysłów i wykonania!

