Turniej warcabowy w klasie trzeciej

Tutaj jesteś: Strona główna » Aktualności » Turniej warcabowy w klasie trzeciej

9 marca 2021r. uczniowie klasy trzeciej mieli okazję wykazać się umiejętnością gry w warcaby. W KLASOWYM TURNIEJU WARCABOWYM najlepsze okazały się dziewczynki:

I miejsce          Ada Jarema

 II miejsce        Dominika Pietrzak

III miejsce        Aleksandra Ładocha

Zwyciężczynie turnieju otrzymały dyplomy i drobne upominki. Serdecznie gratulujemy, a pozostałym uczestnikom turnieju dziękujemy za zaciętą rywalizację, grę fair-play i wspaniałą atmosferę zabawy!

Kalendarz wydarzeń

czerwiec 2026

pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30