9 marca 2021r. uczniowie klasy trzeciej mieli okazję wykazać się umiejętnością gry w warcaby. W KLASOWYM TURNIEJU WARCABOWYM najlepsze okazały się dziewczynki:
I miejsce Ada Jarema
II miejsce Dominika Pietrzak
III miejsce Aleksandra Ładocha
Zwyciężczynie turnieju otrzymały dyplomy i drobne upominki. Serdecznie gratulujemy, a pozostałym uczestnikom turnieju dziękujemy za zaciętą rywalizację, grę fair-play i wspaniałą atmosferę zabawy!

