14 maja dzieci klasy pierwszej a wybrały się wraz p. Joanną i o. Stanisławem do Sióstr Adoratorek Krwi Chrystusa. Dzieci zwiedziły Muzeum Misyjne oraz zapoznały się z postacią św. Marii de Matias, patronki miasta Bolesławca. Naszą przewodniczką była s. Ewa. Dzieci otrzymały pamiątkowe książki oraz kolorowanki. Wyrażamy wdzięczność siostrze Ewie za gościnne przyjęcie.
Natomiast 15 maja dzieci klasy pierwszej b wraz z p. Barbarą i o. Stanisławem wybrały się na nabożeństwo majowe przy grocie Matki Bożej obok Domu Dziecka prowadzonego przez siostry elżbietanki.
o. Stanisław Płaszewski SP

