W najbliższą niedzielę, 17 maja, zapraszamy na Eucharystię wspólnoty szkolnej, która jak co miesiąc odprawiona zostanie w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa na Osiedlu Kwiatowym. Tym razem ze względu na mający odbyć się niebawem festyn szkolny oraz na okres komunijny nie będzie kawiarenki.


