W najbliższą niedzielę, 19 kwietnia, o godz. 13:30 w parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa na Osiedlu Kwiatowym zostanie odprawiona comiesięczna msza św. wspólnoty szkolnej. Zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli i przyjaciół naszej szkoły do wspólnej modlitwy.
TUŻ PO EUCHARYSTII NASTĄPI ROZSTRZYGNIĘCIE ZAINICJOWANEGO PRZEZ O. STANISŁAWA KONKURSU NA TRYPTYK WIELKANOCNY. ZAPRASZAMY WIĘC SZCZEGÓLNIE UCZNIÓW, KTÓRZY UCZESTNICZYLI W KONKURSIE.
Również po mszy świętej będzie możliwość odwiedzenia kawiarenki w sali pod kościołem, gdzie będzie można skosztować na miejscu lub zakupić na wynos przepyszne, słodkie wypieki, przygotowane przez rodziców naszych uczniów.
Próba scholi o godz. 12:30 w sali pod kościołem.



