Zapraszamy na Eucharystię wspólnoty szkolnej

Tutaj jesteś: Strona główna » Aktualności » Zapraszamy na Eucharystię wspólnoty szkolnej
W najbliższą niedzielę, 19 kwietnia, o godz. 13:30 w parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa na Osiedlu Kwiatowym zostanie odprawiona comiesięczna msza św. wspólnoty szkolnej. Zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli i przyjaciół naszej szkoły do wspólnej modlitwy.
TUŻ PO EUCHARYSTII NASTĄPI ROZSTRZYGNIĘCIE ZAINICJOWANEGO PRZEZ O. STANISŁAWA KONKURSU NA TRYPTYK WIELKANOCNY. ZAPRASZAMY WIĘC SZCZEGÓLNIE UCZNIÓW, KTÓRZY UCZESTNICZYLI W KONKURSIE.

Również po mszy świętej będzie możliwość odwiedzenia kawiarenki w sali pod kościołem, gdzie będzie można skosztować na miejscu lub zakupić na wynos przepyszne, słodkie wypieki, przygotowane przez rodziców naszych uczniów.

Próba scholi o godz. 12:30 w sali pod kościołem.

Kalendarz wydarzeń

czerwiec 2026

pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30