Wycieczka klasy 2 LO na spektakl „Zemsta”

Tutaj jesteś: Strona główna » Aktualności » Wycieczka klasy 2 LO na spektakl „Zemsta”
W poniedziałek 8 grudnia 2025 r. odbyła się ostatnia wycieczka naszej szkoły w ramach programu ministerialnego „Wyjście z klasą”. Tym razem mlodzież klasy 2 liceum wybrała się pociągiem do Wrocławia na spektakl teatralny „Zemsta” Aleksandra Fredry w Teatrze „Komedia”. Przedstawienie poprzedzone było prezentacją na temat życia i twórczości Aleksandra Fredry. Spektakl zrobił niesamowite wrażenie na młodych widzach. Po aplauzie i śmiechach z sali w trakcie przedstawienia można wywnioskować, że zostanie on na długo w pamięci młodzieży.

Po spektaklu i obiedzie w pobliskiej restauracji uczniowie odwiedzili również Jarmark Bożonarodzeniowy w rynku, gdzie już mogli wejść w nastrój świąteczny podziwiając iluminacje świetlne i oglądając świąteczne stoiska.Po godzinach pełnych wrażeń zmęczeni, ale z „naładowanymi bateriami” uczniowie wrócili do Bolesławca.

Dziękujemy Wydziałowi Oświaty Powiatu Bolesławieckiego za pomoc w realizacji przedsięwzięcia.

Dorota Marusiak

Kalendarz wydarzeń

czerwiec 2026

pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30