Projekt geograficzny w klasach szóstych

Tutaj jesteś: Strona główna » Aktualności » Projekt geograficzny w klasach szóstych
Z dumą informujemy o zakończeniu niezwykle inspirującego projektu edukacyjnego pt. „Model Układu Słonecznego”, w którym wzięli udział uczniowie klas szóstych. Celem przedsięwzięcia było rozwijanie zainteresowania naukami przyrodniczymi, w szczególności astronomią, a także kształtowanie umiejętności pracy zespołowej. W ramach projektu uczniowie przygotowali trójwymiarowe modele przedstawiające Układ Słoneczny. Podczas pracy wykorzystali różnorodne materiały plastyczne i techniczne, a także wiedzę zdobytą na lekcjach geografii. Zwieńczeniem działań była wspólna wystawa szkolna.
Projekt pokazał, że nauka może być fascynującą przygodą. Uczniowie z zaangażowaniem zgłębiali tajniki kosmosu, pracując jak prawdziwi młodzi naukowcy. Realizacja przedsięwzięcia stanowi dowód na to, że nowoczesne metody edukacyjne nie tylko poszerzają wiedzę, ale także rozwijają pasje i ciekawość świata.
Marzena Bronowicka

Kalendarz wydarzeń

czerwiec 2026

pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30