15 kwietnia 2026r. w Centrum Jana Pawła II w Legnicy odbył się diecezjalny etap Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Zakwalifikowały się do niego trzy przedstawicielki naszej szkoły: Małgorzata Stec z klasy III LO oraz Paulina Nitarska i Weronika Piwowarska, obie z klasy I LO . Dziewczyny musiały zmierzyć się z bardzo trudnym testem, który dotyczył znajomości Księgi Estery, Księgi Mądrości i Ewangelii według św. Mateusza wraz z wprowadzeniami, komentarzami, przypisami i słownikiem pojęć. Hasło tegorocznej edycji konkursu brzmiało „Poczuj Radość Ewangelii „. Nasza radość jest wyjątkowa, ponieważ z wielką dumą możemy się pochwalić wywalczonym przez Małgosię Stec VI miejscem w diecezji! Gratulujemy!
s. Anna Mikołajewicz



