18 maja uczniowie klas pierwszych pojechali na wycieczkę do Leśnej Akademii Sztuki w Parowej. W tym pięknym miejscu największą atrakcją było spotkanie z uroczymi zwierzętami. Dzieci miały okazję poznać alpaki: Basię i Alfa oraz młode kózki: Lidzię i Różę. Bliski kontakt ze zwierzętami sprawił wszystkim dużo radości. Pogoda dopisała, więc nie zabrakło zabaw ruchowych na łonie natury. Były tańce, gra w piłkę nożną, przejście ścieżką zmysłów i szukanie skarbu w terenie. Nie zabrakło warsztatów artystycznych i kiełbasek z grilla. Wycieczka była bardzo udana i na pewno długo będziemy ją wspominać.
Jolanta Wołoszyn

