Grudniowa Msza Wspólnotowa

W minioną niedzielę, 16 grudnia,  uczniowie i nauczyciele  naszej szkoły, ich rodziny oraz przyjaciele uczestniczyli w Mszy Świętej, którą wspólnie odprawili o. Adam, o. Grzegorz i o. Dominik. W czasie Eucharystii schole z  Bolesławca i Cieplic zaprezentowały piosenki, które ćwiczyły w czasie warsztatów.

Po Mszy była okazja do spotkania w kawiarence przy filiżance kawy lub herbaty oraz słodkościach przygotowanych przez rodziców. Odbył się kiermasz świąteczny, na którym można było nabyć piękne ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów naszej szkoły.

Zapraszamy do galerii.

Fot. Andrzej Raszczuk

Publiczna Szkoła Podstawowa i Publiczne Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego

59-700 Bolesławiec, ul. Bankowa 10
tel.: + 48 668 864 725
e-mail (sekretariat): boleslawiec@pijarzy.pl