W dniach 19–20 maja gościliśmy w naszej szkole wyjątkowego gościa – siostrę pijarkę Monikę Duc! Siostra Monika podzieliła się z uczniami niezwykłymi opowieściami o swojej pracy misyjnej w Chile. W starszych klasach podjęła również niezwykle ważny temat, jakim jest rozeznawanie życiowego powołania. Serdecznie dziękujemy za to inspirujące spotkanie, pełne wartościowych słów i świadectwa wiary!
![]()
![]()

