Na zaproszenie sołtysa Łazisk w niedzielę 7 grudnia w Domu Ludowym w Łaziskach grupa naszych utalentowanych muzycznie uczniów w składzie: Barbara Skupień, Paulina Nitarska, Jakub Wolanin, Wiktoria Orawiec i Piotr Orawiec wystąpiła na gminnej imprezie pn. „Wieczór tradycji bożonarodzeniowych”. Uczniowie zagrali i zaśpiewali kilka pastorałek i kolęd.
Dziękujemy sołtysowi Łazisk p. Tomaszowi Chmielewskiemu za zaproszenie i ciepłe przyjęcie, a pani Karolinie Kojder z Gminy Bolesławiec za ciekawy artykuł, który można przeczytać tutaj







