Rozstrzygnięcie konkursu na tryptyk wielkanocny

Tutaj jesteś: Strona główna » Aktualności » Rozstrzygnięcie konkursu na tryptyk wielkanocny
W niedzielę 19 kwietnia po mszy św. wspólnotowej zostały wręczone nagrody w konkursie na tryptyk wielkanocny dla klas 1 – 6 SP, zainicjowanym przez o. Staniasława Płaszewskiego. Jury konkursu w składzie: o. Stanisław Płaszewski, p. Barbara Pasierbiewicz, p. Agata Kozicka przyznało nagrody w dwóch kategoriach:
KLASY 1-3
I MIEJSCE – Maja Czepita z kl. 1a i Kuba Czepita z kl. 3b
II MIEJSCE – Michalina Matejczek z kl. 1b
III MIEJSCE – Agata Szpanarska z kl. 3b
KLASY 4-6
I MIEJSCE – Nadia Kupczak z kl. 4a
II MIEJSCE – Maciej Potocki z kl. 6a
Pięknych, pomysłowych prac gratulujemy zarówno zwycięzcom, jak i pozostałym uczestnikom konkursu, którymi byli:
Michalina Matejczek z kl. 1b
Alicja Nahorecka z kl. 3b
Aleksandra Osip z kl. 3b
Helena Czajkowska z kl. 1b
Michalina Buchowska z kl. 1a
Pola Bondrow z kl. 2a
Jagoda Kruczek z kl. 6A, Tymoteusz Kruczek z kl. 4a, Wojciech Kruczek z kl. 1A
Nadia Burniak z kl. 4a
Maciej Potocki z kl. 6a
Nela Chodyra z kl. 3a
GRATULUJEMY!

Kalendarz wydarzeń

czerwiec 2026

pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30