Dziś, tj. 20 czerwca, uczestniczyliśmy w ostatniej w tym roku szkolnym Eucharystii Wspólnoty Szkolnej. Po jej zakończeniu zostały wręczone nagrody w następujących konkursach: Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym “Galileo”, „Kangurze Matematycznym” oraz w konkursie artystycznym z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja, zorganizowanym przez uczniów klasy szóstej.
Przypominamy, ze laureatami tych konkursów zostali:
- w konkursie przyrodniczym „Galileo” – uczniowie kl. 4b SP:
Zuzanna Kaczyńska
Filip Stępień
Julia Stachowiak
Natasza Sztych
Filip Czajkowski
- w „Kangurze Matematycznym”:
Antoni Tarczyński (kl. 2a SP)
Mikołaj Gogacz (kl. 1b SP)
Karolina Iskierska (kl. 2a SP)
Maria Kozicka (kl. 3 SP)
Magdalena Minarska (kl. 4a)
Julia Stachowiak (kl. 4b)
Konstancja Mielczarek (kl. 5 SP)
Michał Owczarz (kl. 6 SP)
Damian Kowalski (kl. 8 SP)
Krzesimir Piotrowski (kl. 8 SP)
- w konkursie artystycznym:
w kategorii prac plastycznych – w kategorii klas 1-3: Kaja Hutnik (kl. 1a SP), w kategorii klas 4-7: Konstancja Mielczarek (kl. 5 SP)
w części muzycznej – w kategorii klas 1-3: Mikołaj Hlastawa (kl. 2b SP), w kategorii klas 4-7: Gabriela Tarczyńska (kl. 7a SP).
Gratulujemy!

