W dniach 17-19 kwietnia 2026 br. udaliśmy się do Elbląga na Spotkanie Młodzieży Pijarskiej. Wydarzenie odbyło się w szkole prowadzonej przez nasz zakon. Mogliśmy zapoznać się z młodzieżą z Elbląga oraz z naszej parafii w Bolszewie. Oprócz punktów modlitewnych i formacyjnych nie zabrakło integracji. A wszystko to działo się w pięknym mieście, które w tym roku obchodzi 780. rocznicę nadania praw miejskich.
o. Emil Grochowski

