W grudniu podczas zajęć świetlicowych uczniowie klasy 1b obchodzili Dzień Słomki do Picia 🙂 Za pomocą słomki przenosili śnieżynki z literkami tworząc wyrazy. Podczas tej zabawy dzieci usprawniały aparat mowy, oddychania oraz doskonaliły naukę czytania. Samodzielnie tworzyły labirynt ze słomek. Balansowały zabawką tocząc piłeczkę po torze, by wreszcie wpadła do celu. Był to czas pełen wesołej zabawy i kreatywnych pomysłów.
Joanna Wróblewska

