Codzienne mierzenie się z troskami i zmartwieniami wzmaga naszą tęsknotę do ponownych narodzin Tego, który jako jedyny może nas wybawiać, dawać wytchnienie. To w Jezusie Chrystusie pokładamy wszystkie swoje nadzieje, Jemu powierzamy i do niego zanosimy troski, problemy, zmartwienia, trudne do udźwignięcia doświadczenia. W Jego kierunku spogladamy i u Niego szukamy ratunku.
O tym właśnie jest Adwent – o oczekiwaniu, przemyśleniach, pracy nad sobą, refleksji, dobrych uczynkach, budowaniu nadziei w oparciu o fakt narodzin maleńkiego Dzieciątka Jezus, który nas utuli, ochroni, uratuje, napełni miłością i szczęściem, któremu powinniśmy być nieustannie wdzięczni.
ZAPRASZAMY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU NA RORATY W NASZEJ SZKOLE, GODZ. 7:00 




