Sukces pływacki naszych uczniów

Tutaj jesteś: Strona główna » Aktualności » Sukces pływacki naszych uczniów
18 listopada nasi uczniowie w składzie: Ksenia Jacenko, Iga Jarema, Aleksandra Makowska, Martyna Niemiec, Milena Scherner, Olga Wołoszyn oraz Filip Jacenko, Bartosz Kiepura, Wojciech Makowski, Dawid Ogrodnik, Jan Rudziński, Mikołaj Scherner zdobyli kolejno I i II miejsce w Igrzyskach Dzieci w Pływaniu Drużynowym Szkół Podstawowych w Strefie Powiatu Bolesławieckiego. Jednocześnie obie drużyny zakwalifikowały się do Mistrzostw Strefy Jeleniogorskiej.
Alicja Mroczek

 

 

Kalendarz wydarzeń

czerwiec 2026

pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30