18 listopada nasi uczniowie w składzie: Ksenia Jacenko, Iga Jarema, Aleksandra Makowska, Martyna Niemiec, Milena Scherner, Olga Wołoszyn oraz Filip Jacenko, Bartosz Kiepura, Wojciech Makowski, Dawid Ogrodnik, Jan Rudziński, Mikołaj Scherner zdobyli kolejno I i II miejsce w Igrzyskach Dzieci w Pływaniu Drużynowym Szkół Podstawowych w Strefie Powiatu Bolesławieckiego. Jednocześnie obie drużyny zakwalifikowały się do Mistrzostw Strefy Jeleniogorskiej.
Alicja Mroczek



