Zajęcia dodatkowe

Przypominamy, że konsultacje dla rodziców odbywają się w dniach w których trwają zebrania klasowe (przeważnie ostatni czwartek miesiąca) o godz. 18.00.

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2017/2018

Szkoła podstawowa:

Klasa 1a:

  • M. Wieczorek - wtorek  8:00 - 8:45 - zajęcia wyrównawcze

Klasa 1b:

  • A. Czuj - czwartek 13:45 - 14:30 - zajęcia wyrównawcze
  • A. Czuj - wtorek  8:00 - 8:45 - zajęcia plastyczne

Klasa 2:

  • J. Wołoszyn - wtorek  8:00 - 8:45 - zajęcia dodatkowe matematyka
  • J. Wołoszyn - wtorek  8:00 - 8:45 - zajęcia dodatkowe j.polski

Klasa 3:

  • B. Cebulska - poniedziałek 13:45 - 14:30 - zajęcia wyrównawcze
  • B. Cebulska - czwartek 11:45 - 12:30 - zajęcia rozwijające "Stymulacja twórczego myślenia"

Klasa 4a:

  • M. Musiała - wtorek 14:35 - 15:20  - koło j. niemiecki  sala nr 5 (nauka przez zabawę, m.in. gry planszowe)
  • M. Szydłowska - wtorek 13:45 - 14:30  - koło j.angielski 
  • L. Kleszczyńska - środa ( 2 razy w miesiącu) 12:40 - 13:25 - matematyka
  • E. Chrzan środa 13.25 - 14.30 - koło polonistyczne

Klasa 4b:

  • M. Musiała - wtorek 14:35 - 15:20  - koło j. niemiecki  sala nr 5 (nauka przez zabawę, m.in. gry planszowe)
  • M. Szydłowska - wtorek 13:45 - 14:30 - koło j.angielski 
  • E.Chrzan - poniedziałek 8.00 - 8.45 - koło polonistyczne

Klasa 5:

  • M. Musiała - wtorek 14:35 - 15:20  - koło j. niemiecki  sala nr 5 (nauka przez zabawę, m.in. gry planszowe)
  • M. Szydłowska - wtorek 13:45 - 14:30 - koło j.angielski 
  • E. Chrzan środa 13.25 - 14.30 - koło polonistyczne

Klasa 6:

  • A. Wiśniewska - poniedziałek 14:35 - 15:20 - zajęcia dodatkowe j.polski
  • M. Musiała - wtorek 14:35 - 15:20  - koło j. niemiecki  sala nr 5 (nauka przez zabawę, m.in. gry planszowe)
  • M. Szydłowska - wtorek 13:45 - 14:30 - koło j.angielski 

Klasa 7

  • A. Wiśniewska - wtorek 14:35 - 15:20 - zajęcia dodatkowe j.polski
  • M. Szydłowska - wtorek 13:45 - 14:30 - koło j.angielski 

 

Gimnazjum:

Klasa 2a:

  • G. Wołoszyn - poniedziałek, środa 17:45 - 19:15 - Samoobrona - sala gimnastyczna
  • o. A. Langhammer - piątek 13:45 - 14:30 - zajęcia dodatkowe z j. polskiego
  • P. Jaworski - piątek 13:45 - 14:30 - historia 
  • L.Kleszczyńska - czwartek 13:45 - 14:30  ( 2 razy w miesiącu)  matematyka
  • A.Kozicka - piątek 14:35 - 15:20 -  język niemiecki

Klasa 2b:

  • A. Wiśniewska - poniedziałek 14:35 - 15:20 - zajęcia dodatkowe j.polski 
  • G. Wołoszyn -  poniedziałek, środa 17:45 - 19:15 - Samoobrona  sala gimnastyczna
  • P. Jaworski - piątek 13:45 - 14:30 - historia 
  • L.Kleszczńska - środa 13:45 - 14:30   (2 razy w miesiącu)matematyka
  • A.Kozicka - piątek 14:35 - 15:20 -  język niemiecki

Klasa 3a:

  • G. Wołoszyn - poniedziałek, środa 17:45 - 19:15 - Samoobrona - sala gimnastyczna
  • o. A. Langhammer - poniedziałek 13:45 - 14:30 - zajęcia dodatkowe z j. polskiego
  • P. Jaworski - piątek 13:45 - 14:30 - historia 
  • L.Kleszczyńska - poniedziałek (2 razy w miesiącu ) 13:45 - 14:30 - matematyka
  • A.Kozicka - piątek 14:35 - 15:20 -  język niemiecki

Klasa 3b:

  • G. Wołoszyn - poniedziałek, środa 17:45  - 19:15 - Samoobrona -  sala gimnastyczna
  • o. A. Langhammer - piątek 13:45 - 14:30 - zajęcia dodatkowe z j. polskiego
  • P. Jaworski - piątek 13:45 - 14:30 - historia 
  • A.Kozicka - piątek 14:35 - 15:20 -  język niemiecki

SCHOLA SZKOLNA  - poniedziałek 14:35 - 15:20 czwartek 13:45 - 14:30 w auli