Sukces naszych uczniów w projekcie "Ozłacamy Kasisi"

Zakończyła się IV edycja programu "Ozłacamy Kasisi". Bardzo dziękuję za rok owocnej współpracy. Dzięki temu, że nasza szkoła objęła troską Dom Dziecka Kasisi, a rodzice wraz z dziećmi i pracownikami naszej placówki zaangażowali się w przeróżne akcje, można było nieść realną pomoc podopiecznym fundacji. W projekcie wzięły udział liczne szkoły z całej Polski, również z innych regionów Europy. Łącznie zebrano 64865,68zł. Wyłoniono zaledwie 4 szkoły zwycięskie w czterech kategoriach, w tym NASZĄ!  Jedna z map, stworzona przez naszych uczniów, okazała się najpiękniejsza. Otrzymamy nagrodę niespodziankę od p. Szymona Hołowni oraz siostry Marioli Mierzejewskiej. Radość nie ma granic, jeszcze raz serdecznie dziękuję za współpracę i mam nadzieję na kolejny pomyślny rok, bo uczniów gotowych do pomocy wielu, bo wielu ma WIELKIE ZŁOTE SERCA!

Magdalena Musiała

Zdjęcie

Publiczna Szkoła Podstawowa i Publiczne Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego

59-700 Bolesławiec, ul. Bankowa 10
tel.: + 48 668 864 725
e-mail (sekretariat): boleslawiec@pijarzy.pl