SIATKARSKI TYDZIEŃ NASZYCH UCZNIÓW

26 lutego odbyły się Mistrzostwa Bolesławca Szkół Podstawowych w Minisiatkówce Dziewcząt ( 2006 i młodsi ). Zawody rozpoczęły się o godz. 10 w SP 1 przy ul. Jana Pawla II 38c

Naszą szkołę reprezentowały: Kornelia Molak, Maria Juzenków, Wiktoria Śliwa, Weronika Chmielik, Ola Golczewska, Dominika Grzyb, Ania Jędzierowska, Monica Alberti. W zawodach wzięły udział 4 szkoły : Sp1, Sp2, Sp4, Pijarzy. Dziewczęta wygrały 2 mecze z 3 i zajęły ostatecznie 2 miejsce. Gratulujemy. Nauczyciel wf Przemysław Kujawa               

Wyniki:

Pijarzy vs SP1     21:13 ; 21:16
Pijarzy vs  S 2     21:11 ; 21:14
Pijarzy vs SP4    15:21 ; 15:21

 

28 lutego odbyły się Mistrzostwa Bolesławca Szkół Podstawowych w Minisiatkówce chlopców ( roczniki 2006 i młodsi ). Zawody rozpoczęły się o godz. 10:00 w SP nr 1 przy ul. Jana Pawla II 38c. Naszą szkołę reprezentowali: Piotr Małkowski, Wiktor Drzazga, Filip Fusik, Bartek Tobolczyk, Wiktor Kościukiewicz, Igor Zatylny, Szymon Kołodziej, Antek Kalwarski, Artur Łach. Chłopcy ostatecznie zajęli 3 miejsce. Gratulujemy. Nauczyciel wf Przemysław Kujawa.

28 lutego odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w Minisiatkówce dziewcząt ( roczniki 2007 i młodsi ). Zawody rozpoczęły się o godz. 10:00 w SP Żeliszów. Naszą szkołę reprezentowały: Martyna Kołodziej, Martyna Buczkowska, Milena Stachowiak, Karolina Liebert, Dominika Liebert, Kaja Jułga, Kasia Janus i Julia Wielkiewicz. W zawodach wzięły udział 4 szkoły, min Żeliszów i Raciborowice ( zwycięzca). Poziom rozgrywek stał na bardzo wysokim poziomie. Ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce. Gratulujemy. Nauczyciel wf Przemysław Kujawa 

Publiczna Szkoła Podstawowa i Publiczne Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego

59-700 Bolesławiec, ul. Bankowa 10
tel.: + 48 668 864 725
e-mail (sekretariat): boleslawiec@pijarzy.pl