Schola z pijarskiej parafii w Cieplicach odwiedziła naszą szkołę

W dniach 14-16 grudnia 2018 gościliśmy w naszej szkole scholę z pijarskiej parafii w Cieplicach. Jej członkowie wraz z opiekunami - o. Grzegorzem, s. Renatą, paniami Edytą i Elwirą oraz panem Pawłem przyjechali do Bolesławca, aby wspólnie z naszą szkolną scholą wziąć udział w warsztatach śpiewu.

Program spotkania był bogaty, uczniowie bowiem - oprócz wspomnianych warsztatów - zwiedzili miasto, podziwiali iluminacje świąteczne na bolesławieckim Rynku oraz miło spędzili czas na pływalni "Orka". Warsztaty były też okazją do wspólnej modlitwy, a w niedzielę 16 grudnia połączone schole zaśpiewały w czasie Wspólnotowej Mszy Pijarskiwj. Spotkanie zorganizowali p. Agnieszka Orawiec i o. Dominik Bochenek, którym serdecznie dziękujemy, jak również rodzicom i animatorom, którzy włączyli się w organizację i przeprowadzenie warsztatów.

Zapraszamy do galerii.

Publiczna Szkoła Podstawowa i Publiczne Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego

59-700 Bolesławiec, ul. Bankowa 10
tel.: + 48 668 864 725
e-mail (sekretariat): boleslawiec@pijarzy.pl