Rekolekcje Wielkopostne - zaproszenie dla rodziców na konferencje i adorację Najświętszego Sakramentu

Zapraszamy serdecznie rodziców naszych uczniów (i nie tylko) na konferencje, które w dniach 15 i 16 marca 2019 wygłosi s. Anna Mikołajewicz ze Zgromadzenia Sióstr Adoratorek Krwi Chrystusa w Bolesławcu w ramach rozpoczynających się w naszej szkole Rekolekcji Wielkopostnych dla uczniów, nauczycieli i rodziców. Temat konferencji: Bóg, który chce być wysłuchany. O słuchaniu Słowa.

Program dla rodziców (aula szkolna):

15.03. piątek   g. 19.00   konferencja

16.03. sobota  g. 19.00   konferencja i adoracja Najśw. Sakramentu

Zapraszamy!

Publiczna Szkoła Podstawowa i IV Publiczne Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego

59-700 Bolesławiec, ul. Bankowa 10    tel.: + 48 668 864 725    e-mail (sekretariat): boleslawiec@pijarzy.pl