Pożegnalna wycieczka kl. III a gimnazjum.

W dniach 6-7 czerwca 2019 r. klasa III a gimnazjum wraz z p. Pawłem Jaworskim (wychowawcą) i p. Barbarą Brzozowską wyruszyli na pożegnalną wycieczkę do Borowic k. Jeleniej Góry

Tuż po przyjeździe udaliśmy się na pieszą wędrówkę z Borowic do Karpacza przez las. Oj nie było łatwo, ale humory dopisywały, a w trudzie wędrówki pomagała nam muzyka Po dotarciu do Karpacza był czas na rekreacje w Hotelu Gołębiewskim na kręgielni. Kolejnym punktem wycieczki był  czas wolny, po którym wróciliśmy do Schroniska, gdzie spotykały nas różne przygody:
rozegraliśmy mecz w piłkę nożną z ,,maluchami”, utrzymaliśmy ognisko mimo deszczu wieczorową porą, w przypadku zamkniętych drzwi do ośrodka wychodziliśmy przez okno nie mówiąc nic opiekunom. Ale na tym się dzień nie skończył- przyszedł czas na gry integracyjne do białego rana. Kolejny dzień przyniósł nam następne atrakcje. Po śniadaniu wyruszyliśmy nad wodospad Podgórnej (Przesieka). Oj były różne atrakcje na trasie np. po zgubieniu drogi do wodospadu ,,jakoś” się odnaleźliśmy i utrzymaliśmy tempo powtarzając sobie: Jeszcze tylko 500 metrów.

            Cali i szczęśliwi wróciliśmy do domu. Na długo zapamiętamy naszą wspólną wycieczkę w takim składzie. Galeria zdjęć.

Publiczna Szkoła Podstawowa i Publiczne Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego

59-700 Bolesławiec, ul. Bankowa 10
tel.: + 48 668 864 725
e-mail (sekretariat): boleslawiec@pijarzy.pl