Pijarzy MISTRZAMI i WICEMISTRZAMI w Minisiatkówce "2"

6 marca odbyły się Mistrzostwa Bolesławca Szkół Podstawowych w minisiatkówce "2". Zawody rozpoczęły się o godz. 10:00 w SP nr 1 przy ul. Jana Pawla II 38c. Nasza szkoła wystawiła reprezentacje dziewcząt i chłopców, które rozegrały fantastyczne zawody. Drużyna dziewcząt ( Martyna Kołodziej, Martyna Buczkowska, Karolina Liebert, Dominika Liebert, Kaja Jułga ) wygrała wszystkie swoje mecze nie tracąc nawet seta! 

Zajmując 1 miejsce zapewniliśmy sobie awans do kolejnego etapu ( powiat )! Natomiast drużyna chłopców ( Antoni Kalwarski, Jakub Skóra, Michał Szydłowski, Bartosz Czernatowicz ) po zaciętych meczach z SP 4 i SP 1 ostatecznie zajęła wysokie 2 miejsce. Cieszy postawa naszych uczniów, którzy zaprezentowali dużo ciekawych i efektywnych zagrań. Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym etapie. Nauczyciel wf Przemysław Kujawa

Publiczna Szkoła Podstawowa i Publiczne Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego

59-700 Bolesławiec, ul. Bankowa 10
tel.: + 48 668 864 725
e-mail (sekretariat): boleslawiec@pijarzy.pl