"Pierwsza pomoc i zasady ruchu drogowego nie są nam obce…”

Dnia 25 października br. mimo dużego stresu reprezentacja naszej szkoły w składzie : Amelia Kowalczyk, Weronika Łazarz, Antonina Krzemińska, Kornelia Molak, Marysia Juzenków, Krzesimir Piotrowski,  Michalina Roman, Maja Oleś i Aleksandra Sadczuk wzięła udział w konkursie  ,, Z nami bezpieczniej” organizowanym  przez  Straż  Miejską.  

Konkurs obejmował  tematykę  bezpieczeństwa w czasie  wolnym, zasady  ruchu drogowym,  edukacji ekologicznej, a także  zagadnienia z pierwszej pomocy. Uczniowie klasy IV i V zajęli drugie miejsce. Naszym uczniom serdecznie gratulujemy! Po konkursie był również czas na krótki odpoczynek. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Publiczna Szkoła Podstawowa i Publiczne Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego

59-700 Bolesławiec, ul. Bankowa 10
tel.: + 48 668 864 725
e-mail (sekretariat): boleslawiec@pijarzy.pl