Ogromny sukces naszych uczniów w dziedzinie astronomii!

40 uczniów naszej szkoły wzięło udział w konkursowych zmaganiach w dziedzinie astronomii. Wyniki przerosły nasze oczekiwania. Mamy dwóch laureatów! Antoni Oleśków z klasy trzeciej Szkoły Podstawowej uzyskał tytuł laureata, zdobywając II miejsce w Polsce! Miłosz Oliwa z klasy szóstej zajął IX miejsce, również uzyskując tytuł laureata. 

Wysokie lokaty zdobyli również inni uczniowie: Mateusz Herowski-Iwanowski zajął XI miejsce w Polsce (tuż za grupą dziesięciu laureatów), Piotr Zazula i Maja Korczyńska XIV miejsce, Piotr Orawiec XVIII miejsce. Igor Marcinkiewicz i Wiktor Małkowski również osiągnęli dobre wyniiki. Gratulujemy wszystkim uczniom! Cieszymy się z tego, że uczniowie zajęli tak znamienite miejsca w skali kraju.

Publiczna Szkoła Podstawowa i Publiczne Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego

59-700 Bolesławiec, ul. Bankowa 10
tel.: + 48 668 864 725
e-mail (sekretariat): boleslawiec@pijarzy.pl