"Nadzieja" - musical o Hiobie

27 listopada 2018 roku został wystawiony w naszej szkole musical pt. "Nadzieja".

Jego treścią są doświadczenia biblijnej postaci Hioba, jego wewnętrzne przeżycia i trudna walka pełna zmagań o to, by nie stracić nadziei oraz owego głębokiego przekonania, jakie posiada w sercu człowiek sprawiedliwy w oczach Boga, że nasz Pan i Stwórca nigdy nie opuszcza człowieka, nawet wtedy, gdy spotykają go ogromne cierpienia i niewyobrażalne nieszczęścia. W widowisku  wzięli udział uczniowie i absolwenci naszej szkoły. Przedstawienie zostało wystawione dwukrotnie, przed południem dla społeczności szkolnej oraz o godz. 18.00 dla wszystkich chętnych. Musical jest autorskim dziełem  duszpasterza naszej szkoły, o. Dominika Bochenka SP. Za każdym razem publiczność nagradzała twórcę i artystów owacjami na stojąco!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć autorstwa p. Andrzeja Raszczuka.

Publiczna Szkoła Podstawowa i Publiczne Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego

59-700 Bolesławiec, ul. Bankowa 10
tel.: + 48 668 864 725
e-mail (sekretariat): boleslawiec@pijarzy.pl