Gala Laureatów konkursów powiatowych

17 czerwca 2019 roku w Teatrze Starym odbyła się gala wręczenia nagród w konkursach organizowanych przez Powiatowe Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr w Bolesławcu.. Miło nam poinformować, że w tym współzawodnictwie nasi uczniowie uzyskali aż 18 tytułów Laureata. Prezentujemy listę nagrodzonych uczniów z naszej szkoły:

Anna Jędzierowska - kl. 6 SP, XIX Powiatowy Konkurs Języka Polskiego dla Uczniów Szkół Podstawowych, III miejsce, opiekun: p. Ewelina Chrzan

Katarzyna Minkina - kl. 3b gim., XVIII Powiatowy Konkurs Języka Polskiego dla Uczniów Klas III Gimnazjum i VIII Klas Szkoły Podstawowej „W kręgu motywów literackich”, V miejsce, opiekun: p. Anna Wiśniewska

Aleksandra Sadczuk - kl. 7 SP, VI Powiatowa Olimpiada Biblijna "Ewangelia według świętego Marka", III miejsce, opiekun: o. Dominik Bochenek

Milena Zamorska - kl. 3 SP, RAZ-DWA-TRZY XVII Bolesławiecki Konkurs Matematyczny dla Uczniów Klas Trzecich Szkół Podstawowych, II miejsce, opiekun: p. Jolanta Wołoszyn

Piotr Zazula - kl. 3 SP, RAZ-DWA-TRZY XVII Bolesławiecki Konkurs Matematyczny dla Uczniów Klas Trzecich Szkół Podstawowych, III miejsce, opiekun: p. Jolanta Wołoszyn

Maja Korczyńska - kl. 3 SP, RAZ-DWA-TRZY XVII Bolesławiecki Konkurs Matematyczny dla Uczniów Klas Trzecich Szkół Podstawowych, V miejsce, opiekun: p. Jolanta Wołoszyn

Albert Dąbrowski - kl. 5a SP, XVII Bolesławiecki Konkurs Matematyczny dla Uczniów Klas IV-V Szkół Podstawowych, I miejsce, opiekun: p. Lilla Kleszczyńska

Miłosz Palczewski - kl. 7 SP, XVII Bolesławiecki Konkurs Matematyczny dla Uczniów Klas VI-VII Szkół Podstawowych, I miejsce ex aequo, opiekun: p. Andrzej Raszczuk

Michalina Roman - kl. 7 SP, XVII Bolesławiecki Konkurs Matematyczny dla Uczniów Klas VI-VII Szkół Podstawowych, I miejsce ex aequo, opiekun: p. Andrzej Raszczuk

Antoni Łasica - kl. 3a gim., XVII Bolesławiecki Konkurs Matematyczny dla Uczniów Klas VIII Szkół Podstawowych i III Gimnazjum, I miejsce, opiekunowie: p. Lilla Kleszczyńska, p. Andrzej Raszczuk

Sudół Magdalena - kl. 3b gim., XI Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjum i kl. VIII szkoły podstawowej, I miejsce, opiekun: p. Agata Kozicka

Mikołaj Węglarz - kl. 3b gim., XI Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjum i kl. VIII szkoły podstawowej, III miejsce, opiekun: p. Agata Kozicka

Mikołaj Olechnowicz - kl. 3b gim., XI Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjum i kl. VIII szkoły podstawowej, IV miejsce, opiekun: p. Agata Kozicka

Jakub Naglik - kl. 3a gim., XI Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjum i kl. VIII szkoły podstawowej, V miejsce, opiekun: p. Agata Kozicka

Igor Marcinkiewicz - kl. 3b gim., XI Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjum i kl. VIII szkoły podstawowej, VII miejsce, opiekun: p. Agata Kozicka

Węglarz Mikołaj - kl. 3b gim., VII Powiatowy Konkurs Fizyczny dla uczniów klas VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum, I miejsce, opiekun: p. Zdzisław Zarzycki

Antoni Łasica - kl. 3a gim., VII Powiatowy Konkurs Fizyczny dla uczniów klas VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum, II miejsce, opiekun: p. Zdzisław Zarzycki

Magdalena Sudół - kl. 3b gim., VII Powiatowy Konkurs Fizyczny dla uczniów klas VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum, III miejsce, opiekun: p. Zdzisław Zarzycki

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zapraszamy do galerii.

Publiczna Szkoła Podstawowa i Publiczne Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego

59-700 Bolesławiec, ul. Bankowa 10
tel.: + 48 668 864 725
e-mail (sekretariat): boleslawiec@pijarzy.pl