1% - wsparcie naszej szkoły

Zapraszamy do wsparcia szkoły. Odpis 1% podatku prosimy przekazywać na pijarską Fundację "Krąg Przyjaciół Dziecka im. św. Józefa Kalasancjusza", która posiada status organizacji pożytku publicznego, a jej numer KRS jest następujący: 0000120773. Przy przekazywaniu 1% prosimy zrobić adnotację “Bolesławiec”. W ten sposób środki zgromadzone na rachunku zostaną przekazane do szkoły w Bolesławcu i wzbogacimy bazę dydaktyczną (w ubiegłym roku kupiliśmy pomoce dydaktyczne za ponad 13000 zł pozyskanych właśnie z 1% podatku!). Dziękujemy!

Swój PIT-37 możesz wypełnić za pomocą TEGO PROGRAMU. W odpowiednim miejscu wpisz nr KRS Fundacji: 0000120773 z adnotacją "Bolesławiec".

Fundacja Krąg Przyjaciół Dziecka im. św. Józefa Kalasancjusza od 22 lat wspiera rozwój i edukację dzieci. Nasza działalność jest możliwa dzięki darczyńcom i osobom przekazującym 1% podatku.

Aby Fundacja nadal mogła działać potrzebuje Twojego wsparcia. Zebrane środki zostaną wykorzystane na edukację (wyposażenie i pomoce dydaktyczne dla szkół, programy edukacyjne, stypendia), świetlice środowiskowe, wyjazdy dzieci na wakacje i zielone szkoły oraz pomoc dzieciom w trudnej sytuacji losowej (m.in. zakup sprzętu rehabilitacyjnego, leczenie i rehabilitację) - tych, którym los nie sprzyja jest wielu i każdy z nich ma nadzieję na wsparcie.

Publiczna Szkoła Podstawowa i Publiczne Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego

59-700 Bolesławiec, ul. Bankowa 10
tel.: + 48 668 864 725
e-mail (sekretariat): boleslawiec@pijarzy.pl