1 MIEJSCE SIATKAREK W MINISIATKÓWCE "3"

14 lutego odbyły się Mistrzostwa Bolesławca Szkół Podstawowych w minisiatkówce "3" ( roczniki 2007 i młodsi ).

Zawody rozpoczęły się o godz. 10:00 w SP nr 1 przy ul. Jana Pawla II 38c. Naszą szkołę reprezentowały: Martyna Kołodziej, Martyna Buczkowska, Milena Stachowiak, Karolina Liebert, Dominika Liebert, Kaja Jułga, Kasia Janus i Julia Wielkiewicz. Dziewczęta zagrały znakomicie wygrywając oba mecze nie tracąc nawet seta! Zajmując 1 miejsce zapewniliśmy sobie awans do kolejnego etapu (powiat)! Cieszy postawa naszych uczniów, którzy zaprezentowali dużo ciekawych i efektywnych zagrań. Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym etapie.

Nauczyciel wf Przemysław Kujawa

Wyniki:
 Pijarzy vs Oxpress 15:8 i 15:9
 Pijarzy vs SP 1       15:6 i 15:12

Publiczna Szkoła Podstawowa i Publiczne Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego

59-700 Bolesławiec, ul. Bankowa 10
tel.: + 48 668 864 725
e-mail (sekretariat): boleslawiec@pijarzy.pl